Masérské služby - Numerologie - Kraniosakrální terapie - Ozdravné programy

Jmenuji se Petra Willová a jsem moc vděčná, že moje práce je mi zároveň koníčkem. Vždy jsem chtěla pracovat s lidmi a pomáhat jim, ať už od bolesti nebo po psychické stránce a to vše díky tomu co dělám, mohu. Všeobecně si lidé málo uvědomují, jak samotná masáž, která v případě zájmu může být doplněna také o celkovou harmonizaci psychické stránky, výrazně dokáže ovlivnit celkové zdraví člověka.  

Jsem zastánce názoru, že veškeré naše zdravotní komplikace nebo minimálně většina z nich, tkví právě v nerovnováze a nesouladu naší psychické stránky. Proto kromě celotělových masáží doporučuji Kraniosakrální terapii, která umí řešit a následně léčit psychosomatické obtíže, potažmo doporučím i přírodní podporu.

Poskytuji zdarma poradnu v oblasti zdraví. Pokud se zajímáte o přírodní podporu a vyplepšení stavu, mnohdy i vyléčení některých zdravotních potíží, tak mě neváhejte kontaktovat na můj email: willika@email.cz, kde uvěďte alespoň přibližně dobu trvání obtíží, jejich projevy, postup a vývoj léčby. Nebo můžeme vše prodiskutovat během Vaší návštěvy po masáži u mě. Obzvláště pozitivní výsledky vidím při léčbě různých ekzémů (i atopického u dospělých i dětí), lupénky, cukrovky, bolesti kloubů (altróza, revma, artritida, osteoporóza) nebo u dětí v posílení imunitního systému. Sama mám zkušenost se svou 4,5 letou dcerkou, která nástupem do školky byla neustále nemocná. Od chvíle kdy to řešíme přírodní podporou, je nemocná minimálně a pokud už nemocná je, tak průběh nemoci je daleko rychlejší. Ona byla pro mě vlastně tím prvním impulzem k tomu, se o kvalitní přírodní podporu hlouběji zajímat. Potažmo když jsem u své rodiny a u sebe viděla, že léčba je účinná, začala jsem takto řešit i zdravotní komplikace svých klientů, často i v kombinaci s kraniosakrální terapií pokud mají zájem. Přestože jsem byla zpočátku skeptická a všeobecně předsudky v této oblsti má většina lidí, dnes opravdu vidím, že několik málo společností na evropském trhu umí vyvinout kvalitní přírodní potravinový doplněk a že to není jen o byznysu, ale i o pomoci a zdraví. Pokud zvažujete užívání přírodních doplňků, hodně dobře zvažte co kupujete a kde...aby to nebyly pouze vyhozené peníze. Zjistěte si především historii společnosti - zda je stabilní, jak je na trhu dlouho. Zda její produkty mají potřebné certifikace a analýzy, zda jsou někdě dohledatelné postupy zpracování a použité technologie výroby a podobně.

 

 Absolvovala jsem odborné vzdělávácí kurzy a přednášky. Ke každého svému klientovi přistupuji individuálně a hledáme společně komplexní řešení jeho potíží. Nabízím lidský přístup, diskrétnost, profesionalitu, přirozenou empatii a odbornost v tomto oboru, za velice příznivé ceny. Záleží mi na mých klientech a dělám vše proto, aby odcházeli maximálně spokojení, uvolnění, odpočatí a s úsměvem na tváři...ať už přicházejí pouze dopřát svému tělu a mysli relax a odpočinek a nebo chtějí řešit zdravotní koplikace. 

Dále se zabývám numerologií a astralogií a i v tomto směru dokáži pomoct lidské duši. Pokud Vás čeká složité rozhodování, máte vztahové problémy nebo jste jen zvědaví, jak se události ve Vašem životě budou vyvíjet, s důvěrou se na mě obraťte.

Osud každého člověka není zcela daný a neměnný. Ale pokud víme o jeho vývoji dopředu, můžeme události částečně ovlivnit a zasáhnout do nich nebo zabránit špatnému rozhodnutí, které nám není prospěšné. 

 

 

Na Vaši návštěvu se těší Petra Willová - masérka a terapeutka