Aloe Vera a Colostrum - zázraky přírody

Není Aloe Vera jako Aloe Vera - vyberte si tu kvalitní. Důležité je mít ty správné informace, jelikož na trhu je nepřeberné množství.....

Kdo se zabývá ZDRAVÍM, neměl by zkoumat pouze zda je léčivý produkt vyroben z nejpřínosnější z cca 300 druhů Aloe Vera, kterou je ALOE VERA BARBADENSIS MILLER, ale měl by se také blíže podívat na označení a skutečné složení.

Je obrovský rozdíl mezi Aloe Vera GEL (90% rostliny Aloe Vera), ŠŤÁVA (26-50%), DRINK (11-25%) a EXTRAKT (0,5-10%). Také je velice důležité zda je produkt vyroben za studena, aby došlo k zachování velkého množství vitamínů a dalších vysoce hodnotných, biologicky aktivních látek. A tyto látky jsou obsaženy v GELU uvnitř rostliny.

Pozor!: Spousta výrobců používá šikovné marketingové tvrzení "100% Šťáva" - jenže běžný spotřebitel už neví, že 100% štáva znamená, že obsah Aloe Vera je maximálně 26-50%. Proto si vždy přečtěte složení na obalu. Pokud na prvním místě nestojí, že se jedná o Aloe Vera GEL (80% - 90%), pak se jedná o šťávy a extrakty. Jestliže byste chtěli užíváním takovýchto produktů zásadně ovlivnit své zdraví, museli byste vypít mnohonásobně vyšší dávky, což by samozřejmě bylo mnohem finančně nákladnější, než když budete užívat jen kvalitní ALOE VERA GEL. Aby došlo k detoxikaci Vašeho těla, k modulaci Vašeho imunitního systému a regeneraci, doporučuje se pít minimálně 2-3 l kvalitního ALOE VERA GEL a tuto kůru si dopřát alespoň 2krát ročně.

Ukazatelé kvality ALOE VERA GEL - certifikace

  • IASC (International Aloe Science Council) znamená, že použitá surovina Aloe Vera splňuje kritéria kvality, ale to nestačí, jelikož nikterak nesouvisí s jejím následným zpracováním - což je velice důležité pro zachování cenných látek, které příznivě ovlivňují naše zdraví
  • SGS INSTITUT FRESENIUS ( je největší světová testovací společnost, která funguje již od roku 1878). V Německu, kde je kladen velký důraz na kvalitu potravinových doplňků je Institut Fresenius považován za "nejsilnější kalibr" a důkazem je, že tuto pečet kvality získají pouze 2 produkty ze 100 testovaných. Pokud potravinové doplňky mají tuto pečeť, tak spotřebitel má 100% garanci, že "Produkt je ověřený, kvalitní a hodnotný"

Více info o produktech, které mají výše zmíněné pečeti a certifikáty kvality v Salonu RETRO, Doudlevecká 18, 301 00 Plzeň nebo na tel: 774 207 373, popř.  piště na E-mail: willika@email.cz.

Produkty:

COLOSTRUM - zázrak přírody, který obsahuje imunoglobiny, aminokyseliny a růstové faktory, které zaručují zdraví vývoj, rovnováhu v organismu a podporu pevného imunitního systému. Mohou užívat již děti od 6 měsíců!! Skutečná hodnota Colostra nebývala v minulých desetiletích doceněna, ukazuje se ale, že produkty jako Colostrum nebo Aloe Vera jsou nejpřirozenější ochranou, kterou můžeme svému tělu poskytnout. Je ale velice důležité si všímat jaké produkty tohoto typu si kupujeme a užíváme, protože není Aloe Vera jako Aloe Vera a zrovna tak je tomu u Colostra (běžně prodejných v lékárnách) a všeobecně u potravinových doplňků.

 

Certifikace